,

Airsoft žaidimas bernvakariui! Suvienyk draugų komandą nepamirštamiems nuotykiams!

Įsivaizduok, kad esi specialiųjų pajėgų karys. Toks, kokį matei Holivudo veiksmo filmuose. Aplinkui tvyro parako kvapas, matai dūmuose paskendusius bendražygius, girdi šūvius, o širdis daužosi nuo adrenalino. Jūs dalyvaujate specialioje misijoje, kurią turite įvykdyti su savo geriausių draugų komanda… Ne, tai ne ištrauka iš filmo – tai ekstremalus bernvakaris! Suorganizuosime Jums ir jūsų draugams neužmirštamą bernvakario šventę karine tematika, kurioje galėsite pasijusti tikrais kariais! Smagios užduotys, ekstremalūs pojūčiai ir patys geriausi atsiminimai lydės jūsų kolektyvą dar ilgai po žaidimo.

Renginio trukmė: 4-5 valandos su galimybe pratęsti.

Minimali žmonių grupė: 10 asmenų su galimybę priimti daugiau.

Kaina: 25 Eur/asm. Į kainą įskaičiuota šratasvydžio žaidimo programa ir įrangos nuoma, bei prižiūrintis instruktorius. Nuomos rinkinį sudaro: ginklas (replika), 1 pilna dėtuvė šovinių (450-500 BB’s), visos reikalingos veido ir galvos apsaugos – pilna galvos apsauga arba akiniai ir apsauginė veido kaukė (viena pasirinktinai), šviesą atspindinti liemenė. Renginio metu, papildomai galėsite įsigyti šovinių 1000vnt – 3Eur, airsoft granatą 1vnt – 0,50Eur, karinį sauso maisto davinį 1vnt – 3-6Eur.

Apranga: Patogi, leidžianti laisvai judėti (privalumas – maskuojančių spalvų). Rekomenduojama avalynė su įtvirtinta čiurna ar aulu, kad apsaugotumėte kojas, bėgiodami įvairiais paviršiais.

Vieta: Kauno raj. arba Vilniaus raj., arba jūsų vietoje, prieš tai suderinus galimybes su organizatoriais.

Fotografo paslaugos: papildomai galite užsisakyti profesionalų fotografą, kuris pagražins jus kariniu makiažu ir įamžins jūsų šventės gražiausias akimirkas. Derinama iš anksto.

Maistas ir gėrimai: visada galite atsivežti savų vaišių arba pas mus užsisakyti skanios, garuojančios kareiviškos košės, kuria pavaišinsime jus po renginio. Prieš žaidimą ir žaidimo metu alkoholinius gėrimus vartoti GRIEŽTAI draudžiama.

Papildomi poreikiai: derinami su organizatoriais.

 

Parašyk mums ir išsiaiškink ar tavo herojų komandos data dar laisva!