,

Airsofto žaidimai bernvakariams. Ką reikia žinoti?

 

Mūšio fronto žaidimų poligonuose yra organizuojami ne tik vieši airsofto žaidimai, bet ir komandos formavimo žaidimai bei kariniai renginiai privatiems asmenims. Viena dažniausiai užsakomų paslaugų privatiems renginiams – žaidimai bernvakariams. Jeigu Jums kirba mintis jaunąjį išbandyti Mūšio fronte, skaitykite toliau.

Organizavimas. Pagal dalyvių poreikį ir miestą parenkamos artimiausios šratasvydžio vietos – žaidimo erdvės, kuriose bus organizuojamas bernvakaris karine tematika. Tuomet suderinami svarbiausi žaidimo aspektai: žaidimo scenarijus ir trukmė, dalyvių skaičius ir visa reikalinga įranga.

Pasiruošimas. Žaidimo organizatoriai ir instruktoriai visuomet atvyksta anksčiau. Prieš atvykstant dalyviams yra paruošiamos šratasvydžio aikštelės. Taip pat paruošiami airsofto ginklai, amunicija, veido apsaugų priemonės – viskas, ko reikia suorganizuoti saugią ir įsimintiną priešvestuvinę šventę.

Saugumas. Airsofto žaidimai visuomet pradedami nuo saugumo instruktažo, kurio metu paaiškiname dalyviams svarbiausius žaidimo aspektus ir saugumo reikalavimus. Dažnai per instruktažą juokaujame, kad jaunojo žmona mums, organizatoriams, ir jums, bernvakario iniciatoriams, „nuraus galvas“, jeigu jaunikis per vestuves sugrįš šlubas ir be vienos akies. Todėl dar kartą primename, kad saugumas – prioritetas numeris vienas.

Žaidimo scenarijus. Papasakojame dalyviams apie laukiančius iššūkius ir žaidimo užduotis. Suskirstome bernvakario dalyvius į dvi atskiras komandas, kurios varžysis tarpusavyje. Tam, kad veiksmas vyktų kuo dinamiškiau ir įdomiau, įduodame vietovės žemėlapį su pažymėtais užduočių taškais. Dažniausiai, pabaigus instruktažą, atsakome į iškilusius klausimus ir išsiunčiame komandas į startines pozicijas.

 

Žaidimo privalumai

Laiko planavimas. Dažniausiai šratasvydžio pramogos – tik bernvakario šventės pradžia. Kiti išbandymai ir staigmenos dar laukia jaunojo, todėl detaliai planuojame žaidimą ir efektyviai paskirstome laiką. Kai tik jaunikis su savo bernvakario draugais būna pasiruošęs, nieko nelaukdami pradedame žaidimą.

Poreikius atitinkantis žaidimas. Planuojame žaidimą taip, kad dalyviai išbandytų kelias skirtingų žaidimų variacijas. Patyrę instruktoriai parengia unikalius, būtent bernvakariui skirtus, žaidimo scenarijus ir iššūkius. Kiekvienai grupei pritaikomas individualus sprendimas.

Suformuojama jaunikio komanda. Scenarijus ir užduotys paruošiamos remiantis komandine psichologija ir specialiųjų pajėgų patirtimi. Sumani šių sričių kombinacija garantuoja netradicinius potyrius Mūšio fronte. Neretai bernvakario nariai tarpusavyje būna mažai pažįstami arba visai nepažįstami, todėl žaidimo iššūkiai ne tik vienija bernvakario draugus, bet ir tampa puikia galimybe pažinti vienas kitą. Tai padės sklandžiai tęsti dienos išbandymus jaunikiui ir puikiai jaustis vestuvinės šventės metu.

 

Skaitydami šį įrašą, ko gero, jau supratote, kad airsoftas – dinamiškas ir adrenalino kupinas žaidimas – būtent tai, ko reikia energingai bernvakario šventės pradžiai.

Gaukite būtent jums pritaikytą individualų bernvakario šventės pasiūlymą susisiekę su mumis kontaktų skiltyje.

Gerų įspūdžių su Mūšio frontu!