Airsoftas (šratasvydis). Kaip pradėti? Svarbiausia informacija.

Airsoftas (šratasvydis) yra puikus laisvalaikio užsiemimas tiems, kurie nori išbandyti vyriškas karines pramogas. Šis karinis simuliacinis žaidimas yra mėgstamas įvairių profesijų žmonių, todėl žaidžiant galima ne tik puikiai praleisti laiką, bet ir užmegzti naujas pažintis.

Įsivaizduokite, kad esate specialiųjų pajėgų karys. Toks, kokį matėte Holivudo veiksmo filmuose. Aplinkui tvyro parako ir prakaito kvapas, matote dūmuose paskendusius bendražygius, girdite šūvius. Jūs dalyvaujate specialioje misijoje, kurioje su savo komanda turite išgelbėti įkaitus ar išminuoti blogiukų paslėptą ir užminuotą bombą. Ar kada nors svajojote pasijausti tikru kariu MŪŠIO FRONTE? Šiuos pojūčius gali padėti išgyventi simuliaciniai kariniai žaidimai, parengti airsoft platformose.

Norint išbandyti šią laisvalaikio pramogą, reikėtų žinoti kaip tam pasiruošti. Pagrindinis klausimas, kylantis naujiems žaidėjams, ar reikia specialios aprangos, iš kur gauti ir kaip pasirinkti ginklą, kokios apsaugos yra reikalingos žaidime. Štai patarimai pradedantiesiems šratasvydžio žaidėjams, kurie padės ne tik geriau pasiruošti žaidimui, bet ir smagiai praleisti laiką.

Žaidimo metu naudojamos tikrų kovinių ginklų kopijos, šaudančios plastmasiniais šratukais. Šratasvydžio žaidimo pagrindinis tikslas yra įvykdyti paskirtas misijas, išgelbėti įkaitus, surasti ir deaktyvuoti imitacines bombas ar apsaugoti teritoriją nuo priešų, kuriant įvairias taktikas ir pasitelkiant komandinį darbą.

Airsofto šūviai nėra tokie skausmingi, kaip dažasvydžio, todėl svarbu dėvėti tinkamus drabužius ir avalinę. Rekomenduojama žaidimo metu visada devėti kelnes ir marškinėlius ilgomis rankovėmis – tai padės išvengti mėlynių ir sumažins “šūvio smūgį”.

Apranga. Rinkitės neutralių, gamtos spalvų aprangą. Kamufliažinė apranga – tai nėra būtinybė šratasvydžio žaidime, tačiau kamufliažas padeda labiau susilieti su aplinka ir mažiau atkreipti priešininko dėmesį į save.

Saugumas visada svarbiausias, todėl VISADA dėvėkite akių apsaugą. Tai yra viena iš pagrindinių taisyklių. Nors airsofto šovinukai gali atrodyti maži ir nekenksmingi, pataikius į akį galima labai stipriai nukentėti. Todėl, tiek žaidimo lauke, tiek komandai priskirtoje bazėje niekada nenusiimkite akių apsaugos.

Ginklo pasirinkimas. Jei dar neturite ginklo – neskubėkite pirkti bet kokio. Geriausias būdas rasti sau tinkamą ginklą – išsinuomoti ir išbandyti pačiam kelis variantus. Geri ir kokybiški šratasvydžio ginklai nėra pigus, todėl jeigu perkate naują ginklą, būtinai perskaitykite visą informaciją apie jį. Prieš perkant ginklą, įsitikinkite kad jam priklauso garantija.

Saugokite savo ginklą šaudymo žaidimo metu. Dažnai airsofto žaidimai yra organizuojami įvairiuose laukuose ar miškuose, todėl tenka išsipurvinti ar nukristi ant žolės. Jei į ginklą pateks purvo, jis gali sugadinti mechanizmą. Po kiekvieno žaidimo, rekomenduojame išvalyti savo ginklą ir laikyti jį saugioje vietoje. Nuolatinė priežiūra padės apsaugoti įrangą nuo dažnesnių gedimų.

Sąžiningumo politika. Šie šratasvydžio žaidimai yra pagrįsti tarpusavio žaidėjų pagarba ir sąžiningumo potikia, todėl jei jaučiate, kad buvote pašautas, visada pakelkite ranką ir pripažinkite pralaimėjimą. Ankščiau ar vėliau, tikrai būsite pastebėtas sukčiaujantis, o “maklaudų” niekas nemėgsta…

Pagridinė misija. Pasilinksminkite! Nepriimkite airsofto per daug rimtai ir visada gerbkite savo žaidimo kolegas. Jeigu nepasisekė laimėti pirmąjį kartą, būtinai pavyks antrą! Įgūdžiai atsiranda su patirtimi.

Tai tik keletas patarimų, kurie padės jums suprasti ir pasiruošti šiai vyriškai pramogai. Kviečiame išbandyti savo jėgas artimiausiame MŪŠIO FRONTO žaidime!

Kiti straipsniai

Rekomenduojame