Bernvakaris mūšio fronte žaidžiant šratasvydį

Ekstemalus šratasvydžio (airsofto) bernvakaris Mūšio fronte

Anksčiau bernvakario tikslas buvo atkalbėti jaunikį nuo vedybų. Šiais laikais bernvakaris tapo priešvestuvine pramoga, kai švenčiant siekiama pagrindinio tikslo – gerai praleisti laiką su draugais. Taip pat svarbu, kad vakaras būtų tikrai įsimintinas, todėl leidžiama jaunikiui daryti dalykus, kurių paprastai nedarytų ir kurių, tikėtina, nebedarys vedęs. Todėl pagrindinė užduotis bernvakario organizatoriams – sukurti iššūkių, smagių situacijų ir ypatingų įspūdžių kupiną pramogą. Airsofto (šratasvydžio) privalumai: bendrumas žaidžiant komandoje, iššūkiai, adrenalinas ir fantazijų išlaisvinimas.

Komanda

Airsofte bernvakario nariai visi iki vieno yra įtraukiami į veiklą ir dalyvauja žaidime. Žaidimo metu jaunikiui ir jo draugams kyla iššūkis – palaikyti komandinę dvasią. Ji būtina užduotims atlikti. Taip pat, vaikinams tai smagi karinė pramoga, todėl būtina nepamiršti ir humoro jausmo – pasijuokti vieni iš kitų potyrių, sukurti kuo sunkesnes situacijas jaunikiui ar draugiškai paerzinti dėl nepasisekusio šūvio.

Adrenalinas ir iššūkiai

Šratasvydžio žaidimo aikštelėse dalyviai ne tik smaginasi apšaudydami jaunikį, bet ir žaisdami patiria daug adrenalino. Kiekvienas šratasvydžio žaidimas turi organizatorių paruoštą scenarijų. Komandoms duodami žemėlapiai ir paskiriamos užduotys, pvz.: šturmuoti pastatus, išlaisvinti įkaitus ar surasti paslėptus objektus. Iš pradžių airsoft žaidimas reikalauja susikaupimo, tačiau mūšio lauke rimtis ir jaudulys atslūgsta. Sprogdindami, šaudydami vaikinai puikiai ištaško visą susikaupusią energiją, pasikrauna gerų emocijų, o būdami kartu vyriškoje kompanijoje patiria bendrumo jausmą.

Jaunikis svarbiausias

Nors šaudymo žaidimai bernvakariams pagrįsti komandine pramoga, tačiau bernvakaryje – jaunikis svarbiausias. Kaip tai vyksta? Kad jis būtų saugus bei patirtų sustiprintus pojūčius, yra aprūpinamas geresne airsoft įranga ir priemonėmis, pvz.: gauna taktinę liemenę, kuri apsaugo nuo šūvių, padeda geriau jaustis, o ir kišenėse patogu po ranka laikyti amuniciją. Visi kiti dalyviai gauna G36 vokiško tipo automatus su 300 šratų dėtuvėmis ir, kad būtų smagiau, po vieną granatą. Kalbant apie ginkluotę, jaunasis išskirtinai gauną automatą AK47 su 700 šratų dėtuve bei 3 papildomas granatas.  Žinoma, kad ir kaip gerai aprūpintas jaunikis, bet šratasvydžio aikštelėse visi tampa lygus ir airsoft šratais apdovanojami be išimties visi žaidėjai. Yprastai jaunikiui kliūna daugiausia J

Grįžimas į vaikystę

Dažnas šaudymo žaidimų vyrams dalyvis vaikystėje žaidė kompiuterinius kovinius žaidimus. Ginklai, pastatai, užduotys, misijos, taktika, gyvybės – airsofte atgyja prisiminimai. Žaidėjai prisimena, kaip žaisdavo būdami berniukais, todėl jie dar labiau išsilaisvina ir įsijaučia.

Šratasvydis įdomus tuo, kad per kelias žaidimo valandas būna ne tik smagu, bet ir iškelti išūkiai paskatina tobulėti. Nemažas iššukis draugų komandai – pasiskirstyti į komandą bei žaisti vienas prieš kitą. Sunku, tačiau išmokstama neprisirišti prie draugystės statuso ir kitus žaidėjus matyti taip, kad į juos smagu „papliekti“ iš šratasvydžio automatų. Straikbolas – tai pramoga, kur galima smagiai ir, svarbiausia – saugiai išlieti visą karinę fantaziją, konkuruoti su kitais žaidėjais, įsijausti į žaidimo scenarijų.

Žaidimo metu mes garantuojame jums gerą laiką ir anksčiau išvardintus privalumus, airsoft įrangos nuomą rasite mūsų puslapyje, o instruktorių komanda pasirūpins, kad žaidimas įvyktų saugiai ir paliktų tik geriausius prisiminimus.

Kiti straipsniai

Rekomenduojame