Mūšio frontas – 7 dažniausiai užduodami klausimai (DUK) apie šratasvydį (airsoft‘ą)

  1. Ar saugu žaisti šratasvydį (airsoft‘ą)?

Šratasvydis (toliau straipsnyje airsoft‘as) – saugus karinis žaidimas, skirtas ir vyrams, ir moterims. Prieš žaidimą, visi dalyviai yra instruktuojami, aptariamos svarbiausios žaidimo taisyklės t.y. saugumas ir sąžiningumas. Šis žaidimas visuomet žaidžiamas tik užsidėjus veido ir akių apsaugas.

  1. Koks žaidėjas yra skambiai vadinamas „maklaudu“?

Tai žaidėjas, kuris nesilaiko žaidimo taisyklių – pašautas neprisipažįsta ir toliau tęsia žaidimą. Tokius žaidėjus vadiname nemirtingojo filmų herojaus Dankano Maklaudo,kuris niekada nemirdavo, vardu. Mūšio fronto pozicija šiuo atžvilgiu labai griežta – nesąžiningi žaidėjai yra įspėjami ir, jeigu iš esmės toliau trukdo sklandžiam žaidimui, yra šalinami iš žaidimo. Tokie žaidėjai dažniausiai patenka į juodąjį sąrašą ir yra nepageidaujami kituose įmonės renginiuose.

  1. Ar galiu dalyvauti viešuose žaidimuose, jeigu neturiu savo airsoft ginklo ir veido apsaugos?

„Mūšio frontas“ organizuoja viešus ir privačius žaidimus, abiejų tipų renginiuose galima pasinaudoti airsofto įrangos nuoma. Tik svarbu prisiminti, kad būtina iš anksto užsiregistruoti ir rezervuoti įrangą.

  1. Kokias paslaugas teikia „Mūšio frontas“?

Mūšio frontas – tai šratasvydžio pramogų įmonė, kuri teikia įvairias su šratasvydžiu susijusias paslaugas karine tematika: organizuojami vieši ir privatūs airsoft žaidimai, kariniai renginiai įmonės darbuotojų santykiams gerinti, įvairūs komandos formavimo žaidimai. Taip pat bernvakariai, mergvakariai ir kt. privatūs renginiai pagal individualius scenarijus.

  1. Kaip vyksta vieši šratasvydžio žaidimai? Kiek vidutiniškai susirenka dalyvių?

Įmonės tinklapyje ir FB paskyroje yra viešinami artėjantys vieši žaidimai, todėl kiekvienas norintis gali susipažinti su žaidimo scenarijumi iš anksto („Mūšio frontas“ garsėja unikaliais renginių scenarijais), bei užsiregistruoti į žaidimą. Įprasta renginio (žaidimo) dienos eiga: žaidimo dieną šratasvydžio aikštelės paruošiamos dalyvių atvykimui, vykdoma registracija, ginklų greičių patikrinimai ir saugumo instruktažas. Žaidimas vyksta pagal scenarijų, o po žaidimo, dienos pabaigoje, airsoft dalyviai vaišinami kareiviška koše, vyksta mūšio aptarimas.  Kiekvienam renginiui atskirai numatomas dalyvių skaičius. Vidutiniškai į žaidimus susirenka 50–120 žmonių.

  1. Kaip vyksta žaidimai bernvakariams ir mergvakariams ir kitoms privačioms šventėms?

Pagal kiekvienos grupės poreikį ruošiamas specialus šratasvydžio scenarijus ir sutariama dėl šratasvydžio aikštelės vietos. Organizatoriai dažniausiai turi ir naudoja ne vieną žaidimo aikštelę. Optimaliausia grupė susidaro iš 8–10 dalyvių. Užsakovų grupės būna ir mažesnės ir didesnės, tačiau tuomet organizatoriai su užsakovu suderina alternatyvų sprendimą – padidiname žaidėjų skaičių arba sujungiame dvi grupes. Taip išlyginame žaidėjų skaičių ir žaidimo metu sukuriame įsimintiną bei įdomią pramogą.

  1. Kuo naudingi komandos formavimo žaidimai įmonių kolektyvams?

Mūšio fronto komandos formavimo žaidimai yra paremti karine lyderyste, bei komandine psichologija. Mokymų metu, iš atskirų individų formuojamas vieningas kolektyvas, kurio tikslas – įgyvendinti instruktorių pateiktas užduotis. Įdomiausia yra tai, kad suformuotas užduotis įmanoma įgyvendinti tik efektyviai dirbant komandoje, o pavieniui – neįmanoma. Mūsų instruktoriai – daugiametę patirtį turintys kariai ir spec. tarnybų pareigūnai, kurie komandos formavimo žaidime perteikia realiai įgytas žinias žaidimo platformoje.

Tikimės šie 7 dažniausiai užduodami klausimai ir jų atsakymai padėjo suformuoti aiškesnį vaizdą tiek apie šį sportą/hobį, tiek apie įmonės „Mūšio frontas“ veiklą. Jei turite pasiūlymų, pageidavimų ar norite daugiau pasidomėti apie mūsų paslaugas – susisiekite su mumis kontaktų skiltyje.

Gerų įspūdžių su Mūšio frontu!

Kiti straipsniai

Rekomenduojame