Scenarijaus užkulisiai Call of Duty: Vladimirov lab 2018 07 01 Stirniai

<…> Gūdus, apžėlęs miškas. Per mišką einantis sudaužytas kelias vingiuoja gretimai sraunios upės. Miško masyve matyti pavargusių pastatų kompleksas, primenantis biologijos ar chemijos laboratoriją, kuri turi savo istoriją. Keletą metų atgal, čia įvyko biologinė avarija, kurios metu žuvo visi komplekso darbuotojai. Bent iki šiol taip manė didžioji dauguma žinančių šį incidentą. Dabartinėmis tyrimų išvadomis, avarija nebuvo nelaimingas atsitikimas ir žuvo ne visas komplekso personalas. Išvados rodo, kad tai buvo biologinio ginklo bandymas ir kad prie žuvusiųjų kūnų trūko dr. Vladimirovo ir jo dviejų gabiausių asistentų. Prieš septynias dienas, atliekant įprastus teritorijos tvarkymo darbus, sunkiai apsirgo ir mirė keturi mokslinės grupės nariai. Buvo nustatytas neaiškios kilmės virusas, kuris paralyžiuoja CNS (centrinę nervų sistemą). Specialiųjų tyrimų skyrius pasiūlė 2mlrd. € už viruso genomą. Įvairios spec. grupuotės, norinčios pralobti, pradėjo žvalgyti teritoriją, deja nesėkmingai. Daugelis karių negrįžo, o tie, kurie grįžo, kliedi kažką apie pamišusį profesorių ir jam parsidavusius samdinius (tiesa ne už pinigus, o už kažkokius vaistus)… <…>

Būtent taip Mūšio fronte žaidėjai leidžia laiką išgyvendami unikalius scenarijus. Todėl šiandien galime pasidžiaugti net dviem geromis naujienomis: jūsų dėmesiui – naujos šratasvydžio vietos ir naujas šratasvydžio žaidimas! Šį kartą jūsų laukia dar neišbandytas ir intriguojantis žaidimas pagal scenarijų, kuris tarp žaidėjų sulaukė ypač didelio susidomėjimo.

Šis straipsnis – apie naują žaidimo scenarijų ir patarimus, kurie padės geriau pasirodyti naujame Mūšio fronto poligone.

  1. Realios ir sudėtingos aplinkybės – daugiau adrenalino

Airsofto žaidimai kelia daugiausia malonumo žaidžiant kuo realistiškiau atrodančioje vietovėje, pavyzdžiui, kai teritorija ir pastatai yra apleisti ar negyvenami jau kelis dešimtmečius, o pakvaišęs mokslininkas (pvz.: Vladimirovas), kuris yra realus personažas, turi savo vaidmenį žaidime. Daktaras žino tam tikrą informaciją, kurią reikia išgauti žaidimo metu ir ją panaudoti pagrindinėms misijoms atlikti – neutralizuoti biologinį ginklą. Kaip tai padaryti? Teks pasukti galvą patiems. Biologiniai ginklai (imitaciniai – skirti specialiai žaidimui) dažniausiai būna labai panašūs į tikrus užtaisus, kuriuos iš tikrųjų reikės neutralizuoti, pasinaudojant logika ir slapta informacija. Komandoms bus duoti žemėlapiai ir konkrečios užduotys, kurioms įvykdyti keblumų gali kelti pakvaišusio mokslininko samdiniai. Šie žaidimo elementai suteiks daug azarto, adrenalino ir gerų emocijų žaidime.

  1. Airsofto pramogos – specialiosios užduotys

Komandoms teks panaudoti ne tik airsoft ginklus, bet ir gerai pasukti galvą atliekant užduotis. Teks susigaudyti, kiek priešiškai nusiteikusių pajėgų yra pakvaišusio mokslininko laboratorijos teritorijoje. Atliekant užduotis, bus galima pasikliauti tik savo komandos nariais, jokiu būdu ne sutiktais nepažįstamais asmenimis, o juo labiau – Daktaru Vladimirovu, kuris, be abejonės, yra suktas mokslininkas ir bandys pasitelkti samdinius, kad apsaugotų savo laboratoriją. Mokslininkas žino tam tikrą informaciją, kuri žaidimo eigoje bus lemtinga.  Kadangi Vladimiras, švelniai tariant, nebus linkęs bendradarbiauti, viena iš žaidimo užduočių – pamišusio daktaro tardymo užduotis. Čia teks pasitelkti savo išmonę ir tardymo sugebėjimus.  Pagrindinis žaidimo tikslas – biologinio ginklo paieškos ir samdinių bei profesoriaus suėmimo operacija.

  1. Tavo žaidimo sėkmės receptas
  • Airsoft pramogos bus įdomesnės ir sklandesnės tinkamai pasiruošus žaidimo startui. Prieš prasidedant žaidimui, rekomenduojama pasiskirstyti vaidmenimis. Svarbiausias vaidmuo – vadas, kuris paskirstys komandą į skyrius bei paskirs jiems tam tikras užduotis.
  • Šratasvydžio aikštelės. Šį kartą teritorija žaidėjams bus matoma pirmą kartą, todėl orientavimasis vietovėje bus labai svarbus. Nepasikliaukite vien savo intuicija ir gerai išanalizuokite pateiktus šratasvydžio vietos žemėlapius.
  • Airsoftas – tai kariniai žaidimai, kur maskuotės privalumais neabejoja niekas, tad dar kartą perkrėsk savo arsenalą ir pasirūpink, kad Mūšio fronte liktum nepastebimas.
  • „Vladimirov lab“ šratasvydžio žaidimas sukurtas taip, kad reiktų pasitelkti ne tik judėjimo, komunikavimo tarpusavyje ar šaudymo įgūdžius, bet ir logiką. Matyti filmų scenarijai, sprogstamų įtaisų išminavimo arba tardymo sričių žinios padės geriau pasiruošti organizatorių užduotims.

Airsoftas – žaidimas mėgstantiems adrenaliną ir jaudinančius žaidimo scenarijus, todėl atskleiskite save jau šį sekmadienį!

Jau greitai pasimatysime Mūšio fronte!

Kiti straipsniai

Rekomenduojame