Šratasvydis (airsoft) nepamirštamos šventės idėja!

Airsoftas (šratasvydis) – nepamirštamos šventės idėja

Mūšio fronte airsoft (šratasvydžio) žaidime – skiriasi asmenybės, bet lygios lyčių galimybės

Šiandien, suvedus Google paieškoje frazę „laisvalaikio pramogos“ rasime tiek veiklų variantų, kad gal apsisukti galvą ir liks sunkiausia dalis – išsirinkti. Kaip tai padaryti? Paklausti savęs, koks poilsis tinkamiausias. Rinktis pagal tai, ar geriausiai pailsiu leidžiant laiką pasyviai (skaitant knygą, nerūpestingai šildantis saulėje), kai veiklos nereikalauja ypatingo įsitraukimo ir fizinių jėgų, ar labiau norisi veikti aktyviai, užsiimti fizinių jėgų reikalaujančiomis veiklomis, keliauti, sportuoti ir siekti vis naujų įspūdžių. Nors visuomenėje dar skirstomos pramogos pagal tai „vyrų žaidimai“ ar „moterų užsiėmimai“, tačiau laisvalaikio praleidimas priklauso tik nuo asmenybės. Todėl „Mūšio fronto“ pramogos tinkamos tiek pavieniams, tiek skirtingų asmenybių grupėms. Čia nuotykių randa ne tik vyrai, bet ir moterys. Apie tai žemiau….

Karinės pramogos ne tik vyriškai auditorijai

Dažnai girdime, kad karinės pramogos yra skirtos tik vyriškai auditorijai. Mūšio frontas užtikrintai gali paneigti šį stereotipą. Mūšio fronte visi tampą iš esmės lygūs ir išsiskiria savo sugebėjimais. Mūsų rengiamuose viešuose šratasvydžio žaidimuose dalyvauja moteriškos lyties atstovės, kurios mūšio lauke pasižymi ypatingais airsofto sugebėjimais, kartais, pranokdamos vyrus. Karinės pramogos turi savo žavesio ir patrauklumo dėl aštrių pojūčių ir nežinomybės jausmo nepriklausomai nuo lyties. Kariniai renginiai – saugus ir labai dinamiškas užsiėmimas norint gerai praleisti laisvalaikį ir sugrįžti į darbą pailsėjus.

Tavo šventės idėja – šratasvydis

Užklupus įvairioms draugų šventėms ar kitoms ypatingoms progoms kartais pasimetame ir nesugalvojame, kaip smagiau ir originaliau atšvęsti.  Jei norisi gimtadienius, bernvakarius, mergvakarius ar kitas šventes švęsti originaliai, karinės pramogos – tinkamas pasirinkimas.  Mūšio frontas turi platų paslaugų spektrą ir gali pasiūlyti geriausią sprendimą jūsų šventei.

  • Interaktyvus tiras – tai mobili šaudymo į taikinius pramoga, kurią galima sumontuoti bet kurioje vietoje, dėl to yra labai patogi. Mėgstama ir vyriškos, ir moteriškos lyties atstovų.  Tai smagus ir dinamiškas žaidimas, kuris garantuos įspūdžius ir azarto jausmą.
  • Grupiniai airsoft šaudymo žaidimai – nuo 8 žmonių grupės ir daugiau, pageidaujant, mūsų šratasvydžio aikštelėse organizuojame komandinius žaidimus su ypatingomis užduotimis. Ši karinė pramoga yra azarto ir aštrių pojūčių mėgėjams. Žaidimo metu sukuriama pašėlusiai smagi karinė atmosfera ir įgyvendinamos organizatorių instruktorių paskirtos užduotys.

Puikus būdas ištaškyti stresą!

Komandos formavimo žaidimai įmonėms

Mūšio frontas, pasitelkdamas karinės lyderystės principus ir komandinę psichologiją, sukūrė kelis airsoft žaidimų scenarijus organizacijų komandoms. Šratasvydžio Žaidimų metu iš atskirų individų formuojamas karinis vienetas, kurio tikslas – įgyvendinti organizatorių ir instruktorių pateiktas užduotis. Užduotys parenkamos būtent tokios, kurias pavieniai asmenys gebėtų įveikti tik kartu su kitais komandos nariais. Komandos formavimo žaidimus veda patyrę instruktoriai – daugiametę patirtį turintys kariškiai ir jėgos struktūrų pareigūnai, kurie perteikiamas žinias ir įgūdžius patikrino tikrose operacijose. Būtent dėl to Mūšio fronto mokymai yra paremti praktika ir efektyvumu.

Pasimatysime Mūšio fronte!

Kiti straipsniai

Rekomenduojame