SCENARIJAUS UŽKULISIAI Conflict: The Murauder’s island 2018 07 15 Stirniai

Jau greitai Šratasvydžio žaidimas „Conflict: The Murauder’s island“. Susitinkame ištaškyti per savaitę susikaupusių emocijų ir, įgyvendinant žaidimo scenarijų, įdomiai praleisti laisvalaikį. Jau šį sekmadienį vyks airsoftas Vilniuje, į kurį kviečiame atvykti ne tik Vilniečius, bet ir visus airsoft entuziastus iš kitų miestų išbandyti naujo „Mūšio fronto“ žaidimo scenarijaus, kuris vyks pagal mums tolimos šalies  – Kolumbijos – narkomafijos ir vyriausybinių pajėgų tarpusavio ginčo įstoriją. Pasigilinkime daugiau į tai, ką patirsite žaidime.

Specialiosios užduotys. Pagal žaidimo scenarijų, Specialiųjų tyrimų tarnyba, kartu su Kovos prieš narkotikus skyriumi, planuoja išvalyti teritoriją ir sučiupti kartelio vadus. Pirminiais duomenimis, karteliui padeda vietinių gyventojų grupės, kurios, turėdamos rankose ginklą, ilgai negalvoja. Vyriausybinės, gerai apmokytų karių pajėgos bandys atkurti teisingumą, sulaikyti kartėlio vadus ir užkirsti kelią tolimesnei kartelio veiklai bei viešpatavimui šalyje. Galingieji Kolumbijos narkobaronai neturės kur trauktis ir stos į žūtbūtinę kovą dėl valdžios ir įtakos. Vyriausybės informatoriai išplatino pranešimą, kad karteliai lauks apsiginklavę iki galvos. Ar išdrįsite Vyriausybės vardu užkirsti kelią tolimesniam jų viešpatavimui? O gal busite tie, kurie prisidėsite prie narkobaronų gaujos ir bandysite pasipriešinti vyriausybinėms pajėgoms?

Pagrindiniai iššūkiai. Vienas iš iššūkių šiame žaidime – laikas ir užduočių įgyvendinimas, sulaukiant ginkluoto pasipriešinimo. Užduotys bus įtraukiančios, o svarbiausia – smagios. Žaidimo organizatoriai prasitaria, kad pagrindinės užduotys bus susijusios su  „baltųjų miltelių” eksportu, todėl laikas čia bus itin svarbus. Vieniems jis bus sąjungininkas, kitiems – priešas. Šįkart užuominų užteks,  palikime intrigą žaidimo startui.

Gerieji ir blogiukai. Kaip jau aišku, „Mūšio fronte“ vyks kova tarp gėriečių ir blogiukų. Kaip įprasta,  žaidėjai bus padalinti į dvi barikadų puses, kurios turės savo užduotis ir tikrai, pažadame, neišvengs ginkluoto susidurimo vieni su kitais. Šiame žaidime pergalę pelnys ne tik vieninga ir gerai ginkluota komanda, bet ir sumani bei gebanti laiku priimti teisingus sprendimus. Tad pasiruoškite ne šaudyti į priešus, bet ir pasukti galvas įvairiose situacijose.

Kiekvienas šratasvydžio žaidimas – unikalus, o pasiruošimas – individualus. Norime, kad airsoft pramogos būtų efektyvios, todėl tradiciškai pateikiame kelis patarimus, kurie padės iš žaidimo gauti didžiausią malonumą:

  1. Svarbūs organizuoti veiksmai. Daugiau patirties turintys žaidėjai pastebėjo, kad nekoordinuoti veiksmai šratasvydžio aikštelėse nepadeda, todėl į komandas paskirstyti žaidėjai visų pirma turėtų išsirinkti komandos vadą, kuris paskirstytų užduotis ir koordinuotų grupės veiksmus. Imkitės įniciatyvos, nes galimybė vadovauti specialiųjų pajėgų būriui pasitaiko ne kasdien, sutinkate?
  2. Įsijautimas į vaidmenį. Šratasvydžio aikštelės ir airsofto žaidimai yra vieta, kur galima nusimesti kasdienius rūpesčius ir pasinerti į žaidimo scenarijų. „Mūšio fronto“ airsoft žaidimuose pasitaiko įvairiausių užduočių ir personažų, tad kiekvienas dalyvis ras sau vaidmenį, kuriam bus labiausiai tinkamas.
  3. Nuosava įranga – nebūtina. Kaip ir visuomet, bus galima pasinaudoti šratasvydžio įrangos nuoma. Būtina šią paslaugą užsisakyti iš anksto, žaidimo dieną to padaryti nebus galima.

Primename, kad „Mūšio fronte“ yra organizuojami ne tik vieši airsoft žaidimai, bet ir asmeninės šventės. Populiariausia paslauga – bernvakarių organizavimas, todėl kviečiame švęsti Jums ypatingas šventes kartu!

Iki pasimatymo liepos 15 d. „Conflict: The Murauder’s island“ žaidime!

Kiti straipsniai

Rekomenduojame