Efektyvi airsofto (šratasvydžio) taktika – rankų gestai

Šimtus metų rankų gestus naudojo armijos visame pasaulyje. Koks jų tikslas? Tylus bendravimas tarpusavyje, be priešo aptikimo grėsmės. Gestai yra ypač efektyvi specialiųjų pajėgų būrio, kurie negali bendrauti žodžiu, komunikacijos priemonė.

Komandinis darbas yra vienas iš svarbiausių komponentų šratasvydyje. Svarbu ne tik vieningas žaidimas komandoje, bet ir sklandi komunikacija. Todėl airsofto (šratasvydžio) žaidime dažnai yra naudojami sutartiniai rankų gestai, kurie padeda bendrauti su kitais savo komandos nariais žaidimo metu. Kaip ir dauguma šiuolaikinių karinių pajėgų, galite pasinaudoti rankomis pateiktais signalais, kad greitai perduotųmėte reikiamą informaciją savo šratasvydžio komandos draugams. Rankų gestai yra tarsi kodas, kurį jūs ir jūsų komanda suprantate ir galite lengvai perduoti airsofto komandos nariams. Jie yra tylūs, todėl galite bendrauti su komandos draugais neatskleidžiant savo pozicijos, taip būsite užtikrinti, kad priešininkai nežino jūsų paruošto plano.

Taigi, kokie ženklai yra dažniausiai naudojami?

Skaičių kombinacijos:

Psssst! Ar turite kokių nors specialių “airsoft” rankinių signalų, kuriuos naudojate savo komandoje ir kurių sąraše trūksta? Pasidalinkite su mumis!

Kiti straipsniai

Rekomenduojame