Scenarijaus užkulisiai: Big Papa SantaClaus

Rašėt Kalėdų seniui laišką? Patys kalti.. pažiūrėkit kas iš to išėjo. Nuo lapkričio pradžios, Kalėdų senio rezidencija gaudavo labai daug laiškų su dovanų prašymais, tokiais kaip 5 maišai BB’s, naujas AEG, 2 LiPo baterijos ar taktinė liemenė. Daug nediskutuojant – ŠPYGA jums, jeigu neperkalbėsit Kalėdų senio. SantaClausui ir jo elfams visiškai užspaudė galvas tonos laiškų, todėl susirinkę visas būsimas dovanas jie užsibarikadavo savo rezidencijoje ir paskelbė protestą prieš dovanų prašančius žmones. Elfai savo ruožtu rūpinasi SantaClauso apsauga, todėl paprastas pilietis senio nepasieks… Tai ypač svarbi Kalėdų gelbėjimo misija visai šratasvydžio bendruomenei. Iki Kalėdų likus savaitei, mes kviečiame jus į kiek kitokį nei visada, šratasvydžio žaidimą!

SCENARIJUS IR REKVIZITAS – MŪŠIO FRONTAS

DALYVIŲ REGISTRACIJA IR GINKLŲ NUOMA ČIA:
https://mfrontas.lt/#renginiai (pasirinkite Jums reikalingą paketą)

Žaidimo tipas: taktinis, dinaminis, komandinis žaidimas.
Komandų užduotys: surasti ir perkalbėti Kalėdų senį švęsti Kalėdas, surasti ir likviduoti elfus sabotažininkus, perimti pagrobtas dovanas ir išgelbėti Kalėdas (bus papildomų misijų žaidime).
Ginklų greičių standartiniai limitai: https://bit.ly/standart_tuning_limits
Žaidėjai, nesilaikantys žaidimo taisyklių, bus drausminami arba šalinami iš žaidimo. Žaidimo organizatoriai pasilieka teisę pašalinti iš žaidimo žaidėjus be atskiro paaiškinimo, kurie atrodo neadekvačiai ir nesilaiko žaidimo taisyklių.

RENGINIO DETALĖS DALYVIAMS:
DATA: 2017m. gruodžio 17 diena. SEKMADIENIS.
REGISTRACIJA nuo 10:30 vietos laiku.
INSTRUKTAŽAS ir žaidimo pradžia 11:30 vietos laiku.
ŽAIDIMO pabaiga ir KAREIVIŠKA KOŠĖ nuo 15:30 vietos laiku.
VIETA: Pylimų km, VIEVIS, WGS koord. 54.764507, 24.839683

DALYVIO MOKESTIS (su savo įranga): 12,5Eur mokant internetu arba 20Eur mokant grynais REGISTRATŪROJE renginio diena.
ĮRANGOS NUOMA – bazinis komplektas 12,5EUR
ĮRANGOS NUOMA – profesionalus komplektas 20EUR

DALYVIŲ REGISTRACIJA IR GINKLŲ NUOMA ČIA:
https://mfrontas.lt/#renginiai (pasirinkite Jums reikalingą paketą)
ŽAIDĖJAMS SU SAVO ĮRANGA reikalingas tik dalyvio mokestis.
Į BAZINĮ įrangos komplekto nuomą įeina modifikuotas šratasvydžio ginklas su taktiniu diržu, 450 šovinių, visos reikalingos apsaugos, krepšys daiktams ir oranžinė liemenė. PROFESIONALUS įrangos komplektas +450 šovinių, +radijo ryšio stotelė, +2 airsoft petardos.

Laukiami visi žaidėjai, kurie atitinka ginklų greičių limitų reikalavimus ir naujokai / nuomininkai (savus ginklus tikrinsime – chronuosime).
Organizatoriai pasilieka teisę nepriimti į žaidimą nepageidaujamų asmenų be atskiro paaiškinimo grąžinant dalyvio mokestį. Žaidėjams su nuosava įranga būtina turėti ORANŽINE automobilinę liemenę (jeigu neturite, galėsite įsigyti REGISTRATŪROJE).

Kiti straipsniai

Rekomenduojame