Scenarijaus užkulisiai: BLACK HAWK DOWN 2018.03.18

Mogadišas, 1993 m. Politinių pasipriešinimų ir islamistinių grupuočių kankinamas Somalis atrodo kaip miestas vaiduoklis. Sugriauti ir subombarduoti pastatai, badu mirštantys ir vandens neturintys civiliai ir jų vaikai. Mohamedas Fararas Aididas – vienas iš sukilimo vadų, save vadinęs Somalio prezidentu, pasipriešina Jungtinių tautų pagalbai ir visus jų siųstus humanitarinės pagalbos konvojus konfiskuoja iš somaliečių, palikdamas juos ir tolau mirti iš bado.  Į tai reaguojanti JT  siunčia karines pajegas į misiją, kurios tikslas – suimti patį sukilimo vadą Mohamedą Fararą Aididą.

Amerikos kareiviai įžengė į Somalį gerų ketinimų vedini – tikėdamiesi išsaugoti, o ne atimti gyvybes. Tačiau purvina ir neaiški Somalio politinė situacija – kai dėl valdžios vienas klanas stoja prieš kitą – kareiviai gauna žiaurią pamoką, kai netikėtai yra sugriaunama jų tiksliai suplanuota misija. Aptikus sukilimo vadą, tai turėjo būti trumpa ir sėkminga misija, tačiau viskas pakrypo netikėta linkme. Vos prasidėjus misijai, kiekvienas Mogadishu gyventojas – vyras, moteris ir vaikas, stoja kovon prieš amerikiečius. Miestas tampa mirtina mūšio zona. Ir kai du, kaip buvo manyta nenugalimi, kariniai sraigtasparniai “Juodasis vanagas” pašauti nukrenta į miestą, misija tampa beviltiškomis lenktynėmis su laiku…

Jungtinių tautų kareiviai 18 siaubingų valandų bando išlikti pačiame pavojingiausiame Mogadišo rajone, todėl Jungtinės tautos siunčia operatyvinę grupę į gelbėjimo misiją. Ar jiems pavyks ne tik išgyventi ir pasipriešinti Somalio kovotojams, bet ir surasti numušto sraigtasparnio įgulą ir ją išgelbėti?

Visą šį scenarijų perkėlėme į airsoft platformą Mūšio fronto žaidime!

Žaidėjai bus skirstomi i dvi komandas, iš kurių viena pusė bus Mogadišo miesto sukilėliai, kita komanda savo ruožtu vienai dienai taps Jungtinių tautų kariais, kurie vyks gelbėti dviejų numuštų Juodųjų vanagų. Žaidime dalyvauja tiek patyrę žaidėjai, tiek naujokai. Žaidimo metu bus medikai, kurie galės gydyti pašautus Jungtinių tautų karius. Komandų pusės ne tik kariaus viena prieš kitą, bet ir vykdys papildomas misijas, tokias kaip įkaitų gelbėjimas ir evakuacija.

Susitinkam Mūšio fronte gyvai patirti dar nepatirtų airsoft žaidimo nuotykių!

Kiti straipsniai

Rekomenduojame