Scenarijaus užkulisiai: Deadtaunas

Deadtaunas – tai ne negyvėlių miestas, kaip daugelis iš jūsų pagalvotų, Deadtaunas mažas provincinis miestelis, egzistuojantis nuošaliame Fortreso kalnyno slėnyje. Miestas gavo tokį pavadinimą, dėl nuolat keistomis ligomis apsergančių gyventojų. Tiesa, dalis žmonių čia miršta, tačiau išgyvenusiems atsiranda iš pažiūros “nereikšmingų” sutrikimų, dėl kurių vietiniai juos ima vadinti apsėstaisiais. Neprognozuojamas elgesys, kraupoka išvaizda, o svarbiausia – nenumaldomas noras žudyti bet ką, kas gyva. Kai kurie iš jų nori draugauti ir mainais už “saldainį” žadą atlikti visokias užduotis. Kiekvienais metais, artėjant mirusiųjų dienai, vietiniai gyventojai slapstosi arba pradingsta be žinios, nes keistųjų veikėjų aktyvumas Fortreso kalnyne suaktyvėja. Fredis yra vietinis, visiems gerai žinomas mokslininkas, kuris taip pat buvo pradingęs ir vėl atsiradęs lyg iš dangaus – tokie keisti reiškiniai ypatingai neramina vietinius. Surinkęs atskalūnų gaują, Fredis gamina “vaistus” sergantiesiems, BET ar tai tiesa?! FSŽ (Fortreso specialioji žvalgyba) turi informacijos, kad Deadtaune jis ištikrųjų, kuria cheminį-biologinį masinio naikinimo ginklą, dėl kurio bandymų provincijos žmonės apserga arba miršta. FSŽ išsiunčia specialųjį būrį – “Sielų medžiotojus” sustabdyti mokslininko veiksmus. Į kurią pusę stosi tu? 

SCENARIJUS IR REKVIZITAS – MŪŠIO FRONTAS

Žaidimo tipas: Šventinis – dieninis mini LARP.
Komandų pusės: Sielų medžiotojai, Fredžio gauja, apsėstieji.
*Sielų medžiotojai [16 laisvų vietų] 
*Fredžio gauja [18 laisvų vietų]
*Apsėstieji [FULL] žaidime susipažinsite su: BabaLy, Mažyliu, Išvarža, Fakelu, Žlobu, Pinocetu VI, Skeveldra, Volasu, Skroblu ir Žana T’ark. Taip pat, su mokslininku Fredžiu, prekybininku Džo ir kt.

REGISTRACIJA vykdoma čia:
https://bit.ly/Trick_or_Treat_2017_10_29_REGISTRACIJA
REGISTRACIJOS formoje būtinai nurodykite pageidaujamą pusę!
Žaidimo dieną scenarijaus pusės gali koreguotis, siekiant dinamikos.
Žaidimo eigą kontroliuos 2-4 patyrę teisėjai – žaidėjai nesilaikantys žaidimo taisyklių bus drausminami arba šalinami iš žaidimo. Žaidimo organizatoriai pasilieka teisę pašalinti iš žaidimo žaidėjus, kurie atrodo neadekvačiai ir nesilaiko žaidimo taisyklių, be atskiro paaiškinimo.

RENGINIO DALYVIO ANKETA – REGISTRACIJA BŪTINA 
https://bit.ly/Trick_or_Treat_2017_10_29_REGISTRACIJA
Laukiami tiek LSK, tiek naujokai atitinkantys LSB reikalavimus https://bit.ly/LSB_taisykles1 (ginklus chronuosime). Organizatoriai pasilieka teisę nepriimti į žaidimą nepageidaujamų asmenų be atskiro paaiškinimo.

ŽAIDIMO IŠANKSTINĖ KAINA iki spalio 26d. 16:00 val. 15EUR. Bilietai nuo spalio 26d. 16:00 val. po 20Eur. Registracija tvirtinama apmokant internetu (rekvizitus matysite pateikę registraciją). Kaina renginio diena mokant grynais 25EUR REGISTRACIJOJE.

ĮRANGOS NUOMA 10Eur / asmeniui (kiekis labai ribotas). Registracijos skiltyje “GINKLAS” nurodykite “NUOMA” – susisieksime! Į įrangos komplekto nuomą įeina ginklas, 900 šovinių, visos reikalingos apsaugos. Lauko apranga rūpinasi pats dalyvis.
Yra galimybė papildomai išsinuomuoti radio ryšio priemonę. Teirautis registracijoje, renginio dieną.

DATA: 2017m. spalio 29 diena. SEKMADIENIS. 
REGISTRACIJA nuo 10:00 vietos laiku. 
INSTRUKTAŽAS ir žaidimo pradžia – 11:00 vietos laiku.
ŽAIDIMO pabaiga ir KAREIVIŠKA KOŠĖ nuo 16:30 vietos laiku.
VIETA: KAUNAS, Kauno tvirtovių VI fortas, WGS koordinatės 54.900531, 23.978808

REGISTRACIJA IR APMOKĖJIMO INSTRUKCIJOS ČIA:
https://bit.ly/Trick_or_Treat_2017_10_29_REGISTRACIJA

Taip pat apmokėjima galite atlikti ir mūsų puslapyje.

Renginio generalinis remėjas – ARMY SHOP! Specializuota karinės aprangos, aksesuarų ir šratasvydžio ekipuotės parduotuvė visiems dalyviams dovanoja 20% vertės nuolaidų kuponą apsiperkant sumai už 60Eur! Matematika paprasta – pasinaudojus nuolaida – dalyvio mokestis tik 2.5eur. Kuponų kiekis ribotas!

Kiti straipsniai

Rekomenduojame