Scenarijaus užkulisiai: Airport: mission – Easters 2018 03 25

Dievo užmiršti Siberijos tundrynai, kur atrodo pats nelabasis kojos nekeltų, yra puiki priedanga vykdyti nelegalią veiklą. Nuo senų laikų, tundrynai ir apleistos žemės buvo niekam nereikalingos. Vietiniai gyventojai čia tiesiog užsiimdavo medžiokle, kol vieną saulėtą pavasario dieną nepasirodė kaukėti ir iki dantų ginkluoti vyrai ir pareiškė “savo teises” į šias vietoves. Susitarę su vietiniais, mainais už ginklus ir šaudmenis, ši radikali grupuotė pradėjo itin stiprių narkotinių medžiagų gamybą. Tuo tarpu vietiniai gyventojai vis labiau ir labiau skurdo ir buvo vijami iš savo gimtų žemių, todėl ruošėsi pradėti karą ir taip susigrąžinti savo teritoriją, kur galėtų ir toliau ramiai gyventi, kaip ankščiau.

Narkotikų gamintojai niekeno nevaldomi tiesiog žaibišku greičiu įsitvirtino rinkoje ir ėmė tiesiog siautėti, todėl Siberijos kovos su narkotikais skyrius viešai paskelbė karą visai grupuotei ir visiems prie jų prisidėjusiems. Pagrindinis ir vienintelis susisiekimo objektas šioje apylinkęje – apleistas oro uostas. Jis būtinas narkotikų gamintojams tam, kad galėtų laisvai transportuoti savo prekes ir pinigus, tuo tarpu Siberijos kovos su narkotikais skyrius ruošiasi šį oro uostą užimti ir taip užkirsti kelią tolimesniam narkotikų platinimui. Į šią mirtiną kovą įsitraukia ir vietiniai gyventojai, kurie neapsikentę pradeda medžioti tiek narkotikų gamintojus, tiek Siberijos kovotojus. Tarp trijų frontų prasideda tikras karas, kuriame pagrindiniu veiksmo centru tampa vienintelis šioje apylinkėje esantis susisiekimo objektas – apleistas oro uostas. Kam pavyks nugalėti: narkotikų baronams, kurie apsiginklavę iki ausų, Siberijos kovos su narkotikais skyriui, kuris pasiruošęs bet kokia kaina sustabdyti šiuos nusikaltelius, o gal laukiniams vietos gyventojams, kurie nori atsiimti savo teritoriją? Sužinosime šį SEKMADIENĮ, kovo 25 dieną!

Artėjant Šv. Velykoms, kviečiame dalyvauti specialiame Mūšio fronto šratasvydžio žaidime, kuriame misijas žaidėjai vykdys pasitelkdami tikrą DRONĄ!

Airsofto žaidėjai bus skirstomi i tris komandas, iš kurių viena pusė bus nakrotikų gamintojais, kita komanda savo ruožtu vienai dienai taps nieko nebijančiais Siberijos tundrynų vietiniais gyventojais, kurie pasiruošę ginti savo teritoriją nagais ir dantimis, o trečioji komanda atstovaus Siberijos kovos su narkotikais karius, kurie pasiryžę bet kokia kaina sulaikyti visus narkotikų gamintojus ir užkirsti kelią gamybai ir platinimui. Žaidime dalyvauja tiek patyrę žaidėjai, tiek naujokai. Komandos ne tik kariaus viena prieš kitą, bet ir vykdys papildomas slaptas misijas!

Daugiau informacijos apie renginį ČIA! 

Susitinkam Mūšio fronte gyvai patirti dar nepatirtų airsofto karinių pramogų!

Kiti straipsniai

Rekomenduojame